Makijaż permanentny Wrocław

Makijaż permanentny to metoda trwałej pigmentacji brwi, ust i powiek. Pozwala cieszyć się naturalnym i nieprzerysowanym efektem przez wiele miesięcy. Dzięki dobrze wykonanemu zabiegowi zyskasz pewność siebie w każdych warunkach, bez tracenia czasu na codzienne nakładanie kosmetyków. Nie musisz bać się przerysowanego efektu. Zależy nam na podkreślaniu naturalnej urody w subtelny sposób i taki efekt gwarantujemy naszym klientom! Technikę pigmentacji, kolor pigmentu i intensywność zawsze dobieramy indywidualnie do Twoich preferencji i urody. Przed przystąpieniem do zabiegu wykonamy rysunek, który zwizualizuje efekt, jakiego możesz się spodziewać. Dla nas najważniejsza jest Twoja satysfakcja! 


Nie jesteś pewna czy makijaż permanentny jest dla Ciebie? Nie wiesz jakiego efektu możesz oczekiwać?  

Umów się na konsultację, podczas której rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości! Odpowiemy na nurtujące Cię pytania, wykonamy próbny rysunek by zwizualizować efekt, jakiego możesz spodziewać się po zabiegu, dobierzemy technikę pigmentacji najlepiej odpowiadającą Twoim preferencjom i urodzie oraz wykluczymy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu!

Kiedy szczególnie warto zdecydować się na zabieg makijażu permanentnego?

  • Gdy chcesz zaoszczędzić czas na codzienne malowanie brwi/ust/kresek. 
  • Gdy Twoje brwi są przerzedzone, utraciłaś część włosków lub borykasz się z asymetrią.
  • Gdy Twoje usta są jasne, utraciły czerwień lub borykasz się z odbarwieniami po przejściu opryszczki.
  • Gdy chcesz czuć się piękna i pewna siebie w każdych okolicznościach, bez konieczności nakładania makijażu!

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg makijażu permanentnego w naszym gabinecie?

Decydując się na zabieg w P. E. Wójcik - kosmetologia & wizaż masz pewność, że wykonany makijaż będzie w 100% skrojony na miarę Twoich potrzeb! Nie musisz bać się przerysowanego efektu. Naszą filozofią jest podkreślanie naturalnego piękna, dlatego intensywność, kształt i metoda pigmentacji zawsze dobierane są  indywidualnie do każdej klientki, biorąc pod uwagę jej urodę oraz oczekiwania.

Eliza Wójcik - kosmetolog, linergistaMakijaż permanentny brwi Wrocław

Ciesz się zawsze pięknie podkreślonymi brwiami bez konieczności codziennego malowania, czy regularnego farbowania. 

W naszym gabinecie wykonujemy pigmentacje brwi metodami Powder i Ombre, natomiast intensywność i kształt są dobierane do urody i preferencji klientki. Naszym zadaniem jest podkreślić Twoje naturalne piękno! Nie bój się przerysowanego efektu.  Umów się na konsultację, a my rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.

Makijaż permanentny ust Wrocław

Twoje usta utraciły naturalną czerwień? Borykasz się z odbarwieniami po przejściu opryszczki? A może po prostu chcesz podkreślić ich kształt i nadać intensywniejszą barwę? Jeśli odpowiedź na któreś z pytań brzmi "tak", zabieg makijażu permanentnego ust jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

Zagęszczanie linii rzęs Wrocław

Zagęszczenie linii rzęs to idealny sposób na podkreślenie oka! Dzięki zabiegowi możemy optycznie zagęścić rzęsy i nadać głębi spojrzeniu bez przerysowanego efektu. 


Makijaż permanentny Wrocław cena

BRWI POWDER/OMBRE

1000zł

USTA

1000zł

ZAGĘSZCZANIE LINII RZĘS

600zł

DOPIGMENTOWANIE

do 8 tygodni

w cenie

DOPIGMENTOWANIE

po upływie 8 tygodni

od 200zł

ODŚWIEŻENIE

od 500zł

KONSULTACJA

w zabiegu

w cenie

KONSULTACJA

poza zabiegiem

100zł

Istotne informacje:

  • pełny zabieg makijażu permanentnego składa się z 2 wizyt - pierwszej pigmentacji i dopigmentowania, które odbywa się po upływie 6-8 tygodni od 1 zabiegu. 
  • jeśli klient decyduje się na dodatkową konsultację przed podjęciem decyzji o zapisaniu się na zabieg, koszt takiej wizyty wynosi 100zł. Jeśli jednak od razu zapiszesz się na makijaż permanentny, tuż przed zabiegiem przeprowadzimy niezbędną konsultację, której koszt wliczony jest w cenę wizyty,
  • zazwyczaj zabieg dopigmentowania odbywa się po upływie 6-8 tygodni. Jeśli klient zgłosi się na wizytę po upływie tego czasu (maksymalnie 6 miesięcy od 1 pigmentacji), koszt zabiegu wynosi 200zł.

MAKIJAŻ PERMANENTNY WROCŁAW - zaobserwuj nas i zobacz efekty naszej pracy!