O nas

Jesteśmy siostrami, które łączy pasja do kosmetologii. Obie ukończyłyśmy studia na tym kierunku i wciąż zwiększamy swoją wiedzę oraz kompetencje dzięki licznym szkoleniom. Naszym celem jest pielęgnowanie naturalnej urody naszych klientów, osiąganie długofalowych efektów terapii oraz zwiększanie świadomości na temat właściwej pielęgnacji.

Nasz gabinet mieści się we Wrocławiu w spokojnej dzielnicy Muchobór Wielki. Dogodna infrastruktura i położenie umożliwiają komfortowe korzystanie z usług zarówno mieszkańcom Wrocławia, jak i pobliskich miejscowości.

P. E. WÓJCIK to miejsce, w którym kompleksowo zadbamy o Twoją skórę!

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele zabiegów zarówno z zastosowaniem aparatury HI-TECH, jak i bez niej. Między innymi mezoterapia igłowa, mezoterapia mikroigłowa, stymulatory tkankowe, oczyszczanie wodorowe, peelingi chemiczne, zabiegi anty-aging i oczyszczające, depilacja laserowa, masaż KOBIDO oraz makijaż permanentny. Specjalizujemy się w autorskich terapiach kosmetologicznych i indywidualnych planach pielęgnacyjnych tworzonych na potrzeby klientów!

Poza zabiegami pielęgnacyjnymi nasi klienci mogą się także odprężyć podczas relaksacyjnych pakietów SPA lub podkreślić swoją urodę profesjonalnie wykonanym makijażem!

Jestem absolwentką Niepublicznej Wyższej Szkoły Medycznej... czytaj dalej→ 

Wykształcenie kosmetologiczne zdobyłam na wrocławskich... czytaj dalej→ 

Zaobserwuj nas i zobacz efekty naszej pracy!