LAMINACJA BRWI WROCŁAW

Chcesz podkreślić swoje spojrzenie pięknie wystylizowanymi brwiami? Potrzebujesz regulacji, farbki. Oddaj się w nasze ręce i ciesz się pięknymi brwiami!

Zalety zabiegu:

  • zagęszczenie brwi,
  • przyciemnienie włosków,
  • podkreślenie łuku brwiowego
  • optyczne uzupełnienie ubytków,
  • korekta kształtu,
  • efekt nawet do kilku tygodni.

Zobacz więcej naszych prac!

W naszym gabinecie możesz skorzystać z kompleksowej stylizacji brwi zaczynając od klasycznej regulacji pęsetą i woskiem, przez farbowanie, BOTOX po laminację. 

Bez względu na to czy potrzebujesz usunąć zbędne włoski, przyciemnić brwi czy skorygować ich kształt, możesz mieć pewność, że wyjdziesz z naszego gabinetu z pięknie wystylizowanymi brwiami!

Poznaj odpowiedzi na najpopularniejsze pytania i wybierz zabieg dla siebie:

Czym jest laminacja brwi?

Laminacja brwi polega na zmiękczeniu włosów za pomocą kwasu tioglikolowego, co umożliwia nam trwałe nadanie im pożądanego kształtu. Dzięki temu zabiegowi możemy zakamuflować ubytki w brwiach, optycznie je zagęścić, ujarzmić niesforne rosnące w dół włoski. Dzięki laminacji możemy również skorygować kształt brwi po niepoprawnej regulacji. 

Jak długo utrzymuje się efekt laminacji?

Efekt laminacji utrzymuje się od 4 do 6 tygodni, po tym czasie zabieg należy powtórzyć.

Co to jest BOTOX?

Botox to preparat zawierający kompleks witamin, keratynę, oleje i kolagen, jego zadaniem jest silne odżywienie włosków. W naszym gabinecie BOTOX jest nieodzownym elementem laminacji, ale możesz z niego skorzystać również podczas farbowania i regulacji.

Farbka a henna?

Henna to preparat roślinny oparty na bazie ekstraktu z Lawsonii, farbka natomiast to produkt bazujący na składnikach chemicznych. Każdy z produktów pozwala nam uzyskać nieco inny efekt stylizacji. Oba produkty doskonale sprawdzają się podczas stylizacji brwi i rzęs,  a dobór metody farbowania jest dobierany indywidualnie według wskazań.

Stylizacja brwi Wrocław - cena

Regulacja brwi

35zł

Farbka + regulacja

65zł

Farbka + regulacja + BOTOX

100zł

Laminacja + regulacja + BOTOX

120zł

Laminacja + regulacja + farbka + BOTOX

160zł

Chcesz dowiedzieć się więcej o zbiegu? Zadzwoń! Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania

533 522 750

533 464 525