Konsultacje kosmetologiczne online

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w skomponowaniu idealnej pielęgnacji skóry? Borykasz się z trądzikiem i nie potrafisz sobie z nim poradzić? Chcesz skorzystać z naszych konsultacji, ale z jakiegoś powodu nie możesz spotkać się z nami w gabinecie? Skorzystaj z możliwości spotkania na odległość i zapisz się na konsultacje online!

Konsultacje kosmetologiczne online - dlaczego warto?

Konsultacje kosmetologiczne online są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie są w stanie skorzystać z regularnego spotkania w naszym gabinecie. Jeśli mieszkasz daleko od Wrocławia lub z innego powodu nie możesz się z nami spotkać - skorzystaj z konsultacji online!

Konsultacje kosmetologiczne online - jak to wygląda?

Podczas około godzinnego spotkania przeprowadzimy z Tobą dokładny wywiad dotyczący stanu skóry, dotychczasowej pielęgnacji, stylu życia, diety, suplementacji i stanu zdrowia. Dokładnie określimy potrzeby Twojej skóry i na tej podstawie dobierzemy idealnie skomponowaną pielęgnację domową i gabinetową. 

Pomożemy Ci wyeliminować czynniki, które mogą nasilać problemy skórne, nauczymy jak prawidłowo o nią dbać oraz jak określać jej potrzeby. Po zakończonej konsultacji przygotujemy dla Ciebie personalizowany Beauty Plan, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne informacje:

  • listę zalecanych kosmetyków, 
  • dokładny schemat pielęgnacji domowej, 
  • zalecane zabiegi gabinetowe, 
  • odpowiedzi na nurtujące Cię pytania

Zaufaj naszej wiedzy! Chcesz nas lepiej poznać? Kliknij, aby dowiedzieć się więcej → 

Zadbajmy razem o Twoje naturalne piękno!


Zapisz się na konsultacje online!

Konsultacje kosmetologiczne online cena

Konsultacja kosmetologiczna online + Beauty Plan

1-1,5h

150zł

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń! Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania

533 522 750

533 464 525